Skuteczne działania policjantów doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn z powiatu lubaczowskiego, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty.
Lubaczowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, ustalili, że mieszkaniec gminy Lubaczów może posiadać narkotyki. Pod koniec marca 2023 r. w Lubaczowie policjanci podjęli wobec mężczyzny czynności, w trakcie których w schowku samochodu ujawnili plastikowe pudełko w którym znajdowały się woreczki strunowe z zawartością sproszkowanej substancji.

Testy wstępnie wykazały, że była to amfetamina. Kryminalni zabezpieczyli łącznie około 25 gramów substancji psychotropowych. 24-latkowi przedstawiono zarzuty posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawiania wolności.

32-latek zatrzymany z narkotykami
W minioną środę, kryminalni razem z funkcjonariuszami ruchu drogowego lubaczowskiej komendy, w miejscowości Zalesie, zatrzymali do kontroli drogowej 23-letniego mieszkańca Lubaczowa.

W trakcie czynności ujawnili w samochodzie mężczyzny, pod siedzeniem pasażera reklamówkę z zawartością około 100 gramów suszu roślinnego, w pojeździe znajdowała się również waga elektroniczna. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana. Wobec 23-latka Prokuratura Rejonowa w Lubaczowie zastosowała dozór policyjny.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.