Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Cieszanowie otrzymali zgłoszenie, że na trasie Cieszanów-Tomaszów Lubelski porusza się niesprawny autobus. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. Okazało się, że w pojeździe nie ma jednego koła.
W piątek, w miejscowości Płazów w powiecie lubaczowskim, cieszanowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 30-letniego obywatela Ukrainy, który kierował autobusem marki Setra.

zatrzymany autobus

Okazało się, że autobus nie miał jednego koła. Kierujący pojazdem tłumaczył policjantom, że jest świadomy usterki, ściągnął koło z osi pojazdu z uwagi na awarię układu hamulcowego. 30-latek powiedział, że jedzie właśnie do warsztatu mechanicznego, jednak nie potrafił określić gdzie. Miejscem docelowym podróży mężczyzny była miejscowość na terenie województwa mazowieckiego. Na szczęście kierowca autobusu nie przewoził pasażerów.

Śmiertelny wypadek w Czarnej Sędziszowskiej
Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu, ukarali kierowcę mandatem w wysokości 3000 zł i zabronili dalszej jazdy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.