O 55 km/h przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym 29-letni kierujący bmw. Mężczyzna stracił prawo jazdy, by po kilku godzinach zostać ponownie ukaranym za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.
W ubiegłą sobotę na terenie powiatu dębickiego, policjanci drogówki podjęli interwencję wobec kierującego bmw. Kierujący bmw, jadąc przez Pustków przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 52 km/h. Mężczyzna stracił prawo i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

- 29-letni mieszkaniec Glinika Górnego ponownie został zatrzymany przez policjantów tego samego dnia, powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Tym razem kierowca bmw przekroczył prędkość w Tuszymie na terenie powiatu mieleckiego- informuje Podkarpacka Policja.

Uderzyła bmw w budynek starej szkoły
Kontrola prędkości przeprowadzona przez policjantów rzeszowskiej drogówki wykazała ponad 80 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. W związku z kolejnym tego typu wykroczeniem, mężczyzna otrzymał mandat wysokości 1600 zł oraz 9 punktów karnych. Kierujący stracił prawo jazdy na 3 miesiące oraz został ukarany mandatami karnymi o łącznej wysokości ponad 3000 złotych oraz 22 punktami karnymi.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą. Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż jest główną przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.