Marihuana, haszysz oraz amfetamina u 21-letniego mężczyzny. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 5 kg narkotyków.
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Przeworska wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego komendy wojewódzkiej w Rzeszowie, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że mieszkaniec gminy Tryńcza, w miejscu zamieszkania może posiadać substancje zabronione.

zabezpieczone narkotyki

W minioną środę, funkcjonariusze pojechali do miejsca zamieszkania 21-latka. W trakcie prowadzonych czynności policjanci potwierdzili uzyskane informację. W domu oraz garażu znajdującym się na posesji młodego mężczyzny ujawniali i zabezpieczyli susz rośliny, sprasowane tabliczki koloru brunatnego oraz skrystalizowaną substancje koloru białego i żółtego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Wstępnie badanie zabezpieczonych substancji wykazało, że jest to marihuana, haszysz oraz amfetamina. Łącznie blisko 3 kg. Pozostałe 2 kg, to substancje zabronione, które trafiły do badań.

narkotyki u 21-latka

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Podejrzanemu grozi kara pozbawiania wolności nawet do 10 lat. W piątek wobec 21-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyzna w przeszłość był już karany za posiadanie środków odurzających.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.