W Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbyła się: "Zbiórka Krwi Służb Mundurowych". Do honorowego oddawania krwi zachęcali również łańcuccy policjanci, którzy byli jednym z organizatorów akcji.
W Miejskim Domu Kultury w Łańcucie, odbyła się "Zbiórka Krwi Służb Mundurowych". Aby zachęcić do oddawania krwi i promować akcję krwiodawstwa, organizatorzy, wśród których była również łańcucka komenda, przygotowali szereg atrakcji.

Zainteresowani z bliska mogli przyjrzeć się policyjnemu wyposażaniu oraz usiąść za kierownicą oznakowanego radiowozu. Była też możliwość przymierzenie policyjnego umundurowania i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

Łańcut spotkanie z policjantami

Do oddania krwi przystąpili zarówno przedstawiciele służb mundurowych, jak również zachęceni akcją mieszkańcy powiatu łańcuckiego. Do punktu poboru w Miejskim Domu Kultury zgłosiło się kilkudziesięciu krwiodawców. Dzięki nim udało się zebrać kilkanaście litrów tego bezcennego leku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.