Niemal dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca citroena, którego w nocy zatrzymali do kontroli drogowej kolbuszowscy policjanci.
Około godz. 1 w nocy z poniedziałku na wtorek, policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z kolbuszowskiej jednostki, podczas patrolowania ulicy Rzeszowskiej, zauważyli kierowcę citroena, który na ich widok zatrzymał się na środku jezdni, a po chwili ruszył.

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co było przyczyną takiego zachowania. Zatrzymali citroena do kontroli drogowej. W trakcie legitymowania od 43-latka, który kierował autem, wyczuli alkohol. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,96 promila alkoholu w jego organizmie.

Podczas wykonywanych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania i że jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Nietrzeźwy 43-latek przewoził pasażera, mieszkańca powiatu kolbuszowskiego.

Karambol na A4 w miejscowości Boreczek
43-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przetransportowany do zakładu karnego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.