Nietrzeźwy 52-latek zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Jak się okazało, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Laszkach kierujący seatem wjechał do przydrożnego rowu. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie.

kolizja w Laszkach

- Podczas wykonywania wstępnych czynności policjanci ustalili, że seatem, który znajdował się w rowie, kierował 52-letni mieszkaniec gminy Laszki. Mężczyzna chwilę wcześniej kierując swoim pojazdem stracił nad nim panowanie, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie wypadł z drogi. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie 52-latka ponad 2 promile alkoholu. Kierujący podróżował sam, został przewieziony do placówki medycznej- przekazała KPP w Jarosławiu.

Wkrótce usłyszy zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.