Kolbuszowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy bmw. Mężczyzna jechał przez Majdan Królewski z prędkością 103 km/h, w obszarze zabudowanym.
Kolbuszowscy policjanci z referatu ruchu drogowego pracowali w środę (10 maja) m.in. w Majdanie Królewskim, na ul. Raniżowskiej. Funkcjonariusze z użyciem laserowego miernika prędkości sprawdzali prędkość, z jaką poruszają się pojazdy na tym odcinku drogi.

- Około godz. 18, funkcjonariusze zmierzyli prędkość jadącego tym odcinkiem drogi pojazdu marki BMW. Urządzenie wskazało, że kierowca poruszał się z prędkością 103 km/h w miejscu, gdzie przepisy pozwalają na jazdę z prędkością 50 km/h- przekazała KPP w Kolbuszowej.

"Piraci" zatrzymani
Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 53 km/h, 20-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi. Policjanci zgodnie z obowiązującymi przepisami zatrzymali mu również prawo jazdy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.