Trzech chłopców w wieku 9-11 lat zostali przyłapani na kradzieży w sklepie. Ostatecznie towar trafił z powrotem na sklepowe półki, a sprawa zostanie skierowana do sądu rodzinnego.
W piątek po godz. 13 policjanci niżańskiego zespołu patrolowo - interwencyjnego otrzymali zgłoszenie o zatrzymanych przez pracownika ochrony sprawcach kradzieży w jednym ze sklepów na terenie powiatu. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce zdarzenia okazało się, że sprawcami kradzieży są osoby nieletnie.

Zgłaszający interwencję pracownik ochrony powiedział na miejscu funkcjonariuszom, że trzech chłopców będąc na terenie sklepu podeszło do działu z alkoholem po czym jeden z nich zabrał z półki alkohol, który schował do plecaka, a następnie wszyscy trzej przekroczyli linię kas. Pracownik ochrony widząc to, natychmiast zareagował zatrzymując chłopców.

Będący na miejscu funkcjonariusze powiadomili ich opiekunów, którzy odebrali chłopców z miejsca interwencji. W międzyczasie okazało się, że oprócz skradzionego alkoholu chłopcy zabrali z półki sklepowej również słodycze.

Pijany 20-latek spowodował kolizję i uciekł
Materiały w tej sprawy przekazano do sądu rodzinnego, który teraz podejmie decyzję o losie chłopców. Skradziony towar został zwrócony.

Apelujemy do rodziców o zwracanie większej uwagi na swoje dzieci i to, w jaki sposób spędzają czas poza domem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.