Kierująca toyotą nie ustąpiła pierwszeństwa karetce pogotowia, w skutek czego doszło do zdarzenia trzech pojazdów. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Wczoraj (22 maja) po godz. 17, dyżurny przemyskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Nienadowa w gminie Dubiecko.

wypadek w Nienadowej

Funkcjonariusze pracujący na miejscu ustalili, że kierująca toyotą, 41-letnia mieszkanka gminy Krzywcza, skręcając w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu karetce pogotowia, która poruszała się jako pojazd uprzywilejowany z użyciem sygnałów dźwiękowych i świetlnych i była w trakcie manewru wyprzedzania toyoty.

W wyniku zdarzenia, 24-letni kierowca karetki stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w samochód marki Ford kierowany przez 48-letnią mieszkankę gminy Dubiecko. Pojazd ten w chwili zdarzenia stał na poboczu, ponieważ kierująca zjechała by zrobić miejsce nadjeżdżającemu ambulansowi.

wypadek w Nienadowej

Na szczęście żaden z uczestników uczestniczących w zdarzeniu nie ucierpiał. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Kierująca toyotą została ukarana mandatem w kwocie 1020 zł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.