W wyniku zderzenia volkswagena z fordem transitem w Wilczej Woli do szpitala trafiło dwóch pasażerów osobówki.
Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 7.30 w Wilczej Woli w powiecie kolbuszowskim, w rejonie skrzyżowania drogi powiatowej z drogą gminną. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen, jadąc od Bojanowa w kierunku Wilczej Woli, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi powiatowej w drogę gminną, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym kierowcą forda transita.

W wyniku zdarzenia dwaj pasażerowie volkswagena 20 i 43-letni mieszkańcy powiatu stalowowolskiego trafili do szpitala. 68-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, który kierował osobówką nie odniósł obrażeń. W wyniku zdarzenia nie ucierpiał również 43-letni kierowca forda, mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Eskorta na policyjnych sygnałach
Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i uczestniczących pojazdów.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.