Za dwukrotne uszkodzenie audi odpowie 35-letni mieszkaniec Przemyśla. Sprawca poprzecinał opony oraz zarysował karoserię pojazdu.
W kwietniu br. policjanci z przemyskiej komendy przyjęli zawiadomienie dotyczące zniszczenia samochodu. Jak wynikało z jego treści nieznany wówczas sprawca dokonał zniszczenia karoserii poprzez porysowanie powłoki lakierniczej jak również poprzebijał opony.

Po kilku dniach pokrzywdzony zgłosił, że doszło do kolejnego uszkodzenia tego samego pojazdu. Sprawca ponownie dokonał zniszczenia opon. Łączne straty jakie poniósł zgłaszający to 5800 zł.

Przemyscy funkcjonariusze z wydziału kryminalnego w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że sprawcą tych dewastacji jest 35-letni mieszkaniec Przemyśla. Mężczyzna usłyszał już zarzuty dotyczące zniszczenia samochodu przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.