Policjanci z przemyskiej drogówki, przeprowadzili działania "Motocykl", zmierzające do poprawy bezpieczeństwa kierujących jednośladami.
Funkcjonariusze ruchu drogowego z przemyśla, od 17 do 21 lipca p br., przeprowadzili działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa motocyklistów. Sprzyjająca aura zachęca pasjonatów tej dziedziny motoryzacji do podróżowania, dlatego mundurowi po raz kolejny kierują apel o rozsądek i kulturę jazdy.

Zdarzenia, w kórych uczestniczą motocykliści często pociągają za sobą poważne skutki. Stąd też od wielu lat podejmowane są różnorodne działania mające na celu ograniczenie liczby wypadków z ich udziałem, a co za tym idzie, zmniejszenie liczby osób poszkodowanych.

Pijany ojciec wiózł trójkę małych dzieci
Działania prewencyjne i kontrolne, pod nazwą "Motocykl", skupiały uwagę funkcjonariuszy na kierujących motocyklami i motorowerami. Policjanci reagowali na niebezpieczne zachowania kierowców, zbyt szybką jazdę, niewłaściwe manewry wyprzedzania czy omijania. Podczs kontroli, mundurowi sprawdzali również trzeźwość kierujących, ich uprawnienia do kierowania oraz wyposażenie i stan techniczny pojazdów.

W trakcie dzałań policjanci skontrolowali 48 kierujących jednośladami, ujawnili 26 wykroczeń, i zatrzymali 13 dowodów rejestracyjnych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.