Do niecodziennego zdarzenia drogowego doszło w minioną niedzielę w Jelnej. Zderzyło się tam dwóch rowerzystów. Jeden z nich był nietrzeźwy. Sprawa trafi do sądu.
W niedzielę, dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch rowerzystów, do którego doszło w Jelnej.

Na miejscu interweniujący policjanci ustalili, że kierująca rowerem 39-letnia mieszkanka Brzózy Królewskiej wykonując manewr wyprzedzania, wjechała w kierującego drugim rowerem. Był nim 59-letni mężczyzna, który w nieprawidłowy sposób wykonał skręt w lewo.

W następstwie takiego zachowania doszło do zderzenia rowerzystów. Mieszkanka Brzózy Królewskiej odniosła powierzchowne obrażenia. Została opatrzona przez obecną na miejscu załogę pogotowia ratunkowego. Nie wymagała hospitalizacji. Urządzenie wskazało ponad promil alkoholu w jej organizmie. Drugi z uczestników kolizji był trzeźwy.

Potrącenie rowerzystki
Mężczyzna za popełnione wykroczenie został pouczony, a wobec 39-letniej kobiety został sporządzony wniosek o ukaranie do sądu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.