Mężczyzna mając ponad promil alkoholu w organizmie, wsiadł za kierownicę Tivoli i jechał przez Tarnobrzeg. Nieodpowiedzialny mężczyzna przewoził w aucie dwoje swoich dzieci, w wieku 8 i 12 lat.
Pijany kierowca to poważne zagrożenie dla zdrowia i życia innych użytkowników dróg. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji i powoduje błędną ocenę odległości.

We wtorek po godz. 17, policjanci ruchu drogowego na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu, zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Tivoli. Za kierownicą pojazdu siedział 44-letni mężczyzna, od którego mundurowi wyczuli alkohol.

Badanie urządzeniem wykazało 1,17 promila alkoholu w jego organizmie. Nieodpowiedzialny kierowca przewoził samochodem dwoje swoich dzieci, w wieku 8 i 12 lat. Na szczęście nie doszło do tragedii.

Pijany ojciec wiózł trójkę małych dzieci
Pijany kierowca trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany i usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. Policjanci zatrzymali 44-latkowi prawo jazdy. Teraz o jego losie będzie decydował sąd.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, utrata prawa jazdy oraz wysoka grzywna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.