Za pobicie 37-latka najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 25-letni mieszkaniec gminy Wiązownica. Pokrzywdzony z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Mężczyźnie za pobicie grozi kara od 3 lat pozbawienia wolności.
W ubiegłą środę około godz. 13, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że do szpitala został przyjęty pobity mężczyzna. Jego stan był bardzo ciężki.

Policjanci w toku prowadzonych czynności w tej sprawie ustalili, że pobity mężczyzna to 37-letni mieszkaniec gminy Zarzecze, a do zdarzenia doszło w nocy z 19 na 20 września w jednym z mieszkań na terenie Zapałowa, gdzie odbywało się towarzyskie spotkanie trzech mężczyzn. W jego trakcie, pomiędzy 25-latkiem a 37-latkiem wywiązała się kłótnia, a następnie bójka, podczas której starszy z mężczyzn został ciężko pobity przez 25-latka. 37-latek z licznymi obrażeniami trafił do szpitala.

Wybuch gazu w domu jednorodzinnym. Poszkodowany 65-latek
Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Wiązownica w policyjnym areszcie. W miniony piątek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci choroby zagrażającej życiu. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt. Grozi mu kara od 3 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.