19-latek, kierując bmw stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w schody i elewację budynku, po czym zatrzymał się na jezdni.
W czwartek przed godz. 3, policjanci jarosławskiej drogówki zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący bmw, 19-letni mieszkaniec Jarosławia w trakcie jazdy, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik, a następnie uderzył w schody i elewację budynku, doprowadzając do jej uszkodzenia. Po zderzeniu, pojazd zatrzymał się na jezdni - przekazała KPP w Jarosławiu.

19-latek podróżował z dwoma pasażerami, 18 i 20-latkiem. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kierującemu została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i substancji zabronionych.

wypadek w Jarosławiu

19-latek trafił do policyjnego aresztu. Młody kierowca stracił prawo jazdy, a jego pojazd został odholowany na policyjny parking. Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.