43-letnia kierująca seatem została ujęta przez świadka po tym, jak uszkodziła zaparkowane na chodniku samochody.
Wczoraj (9 października) o godzinie 17.45 dyżurny przemyskiej komendy, został powiadomiony o ujęciu przez świadka nietrzeźwej kierującej, która uszkodziła samochody zaparkowane na chodniku przy ul. Bohaterów Getta w Przemyślu. Na miejsce zostali skierowani policjanci z przemyskiej drogówki.

kolizja w Przemyślu

Funkcjonariusze po przybyciu zastali cztery uszkodzone pojazdy w tym samochód sprawczyni. Z relacji świadka zdarzenia wynikało, że kierująca seatem, straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w zaparkowany na chodniku samochód marki Renault, doprowadzając tym do uszkodzenia kolejno stojących dwóch samochodów marki Opel i Toyota. Kobieta, która widziała całe zajście, zareagowała natychmiast, podeszła do seata, otworzyła drzwi i wyjęła kluczyki ze stacyjki, po czym wraz z kierującą oczekiwała na przyjazd policji.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 43-lenia mieszkanka Przemyśla miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Bez prawa jazdy i pijany wiózł pijaną pasażerkę
Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej, a jej pojazd został zabezpieczony. Kobieta odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Nie uniknie również odpowiedzialności za spowodowanie kolizji. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za popełniony czyn grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.