Mieleccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło na placu budowy kanalizacji, w miejscowości Trzciana (gmina Czermin). Nie żyje 44-letni mężczyzna, który podczas prac ziemnych został przysypany ziemią.
Wczoraj po godz. 13, w miejscowości Trzciana, podczas prac ziemnych przy kanalizacji został przysypany ziemią 44-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu mieleckiego. Mężczyznę próbował pomóc inny pracownik, który tuż po osunięciu się ziemi, wskoczył do wykopu na ratunek koledze i złamał nogę.

Służby ratunkowe natychmiast przystąpiły do udzielania pomocy poszkodowanemu. Po wyciągnięciu nieprzytomnego mężczyzny spod ziemi, ratownicy rozpoczęli akcję reanimacyjną. 44-latek odzyskał częściowo funkcje życiowe i został zabrany karetką do szpitala. Niestety zmarł.

Na miejscu pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Mielcu. O wypadku zawiadomiona została Państwowa Inspekcja Pracy. Dokładne okoliczności tego wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.