Policjanci ustalili i zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który podpalił dom w miejscowości Golcowa. Mężczyzna był jednym z domowników.
W piątek przed godz. 22, służby zostały zaalarmowane o pożarze domu w miejscowości Golcowa w powiecie brzozowskim. Na miejscu pracowali policjanci oraz funkcjonariusze straży pożarnej. Pomimo akcji gaśniczej, cały budynek spłonął od środka. Biegły z zakresu pożarnictwa stwierdził, że ogień pojawił się w budynku gospodarczym przylegającym bezpośrednio do domu jednorodzinnego i został podłożony przez inną osobę.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego, jeszcze tej samej nocy ustalili i zatrzymali mężczyznę mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. Okazał się nim 43-letni mężczyzna, jeden z najbliższych członków rodziny mieszkający w tym domu.

Zgromadzony materiał pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutu. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec 43-latka trzy miesięczny areszt tymczasowy.

Zderzenie pociągu z samochodem osobowym w Przysiekach

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.