Tarnobrzescy policjanci ustalili tożsamość dwóch 16-latków podejrzanych o brutalne pobicie. Ich ofiarą padł 27-letni mieszkaniec Tarnobrzega.
W niedzielę przed godz. 1 w nocy, tarnobrzescy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że przy ul. Piłsudskiego w Tarnobrzegu, leży półprzytomny mężczyzna.

- Policjanci ustalili, że pokrzywdzonego zauważyła kobieta jadąca swoim autem. 21-latka zatrzymała się i pobiegła w jego kierunku. Półprzytomny człowiek leżał na chodniku z zakrwawioną twarzą. Kobieta udzieliła pomocy pokrzywdzonemu i wezwała na miejsce służby ratownicze. 27-latek z obrażeniami trafił do szpitali w Tarnobrzegu, a następnie w Rzeszowie - przekazała KMP w Tarnobrzegu.

Policjanci natychmiast udali się we wskazany rejon. Na miejscu zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Po analizie zapisu z pobliskiego monitoringu, funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia oraz tożsamość napastników.

Sprawcami okazali się dwaj 16-latkowie, obaj są mieszkańcami miasta. Funkcjonariusze przesłuchali nastolatków i przedstawili im zarzuty pobicia. Obaj przyznali się do popełnionego czynu. Pobili 27-latka, gdy jednemu z nich zwrócił uwagę, że skwer to nie toaleta.

Teraz o ich losie będzie decydował sąd rodzinny.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.