Dzięki informacjom przekazanym przez świadka policjanci zatrzymali kierowcę, który mając ponad 1,5 promila usiadł za kierownicę swojego samochodu. Pijany mężczyzna wiózł autem dwójkę swoich dzieci.
Wczoraj, po godz 18, policjanci otrzymali zgłoszenie o kierowcy peugeota, który może być nietrzeźwy. Z przekazanych informacji wynikało, że wskazany samochód porusza się po miejscowości Białobrzegi.

We wskazany rejon udali się policjanci, którzy podczas patrolu zauważyli opisany w zgłoszeniu pojazd. Funkcjonariusze zatrzymali samochód do kontroli drogowej. Za kierownicą peugeota siedział 39-letni mieszkaniec gminy Białobrzegi. Mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu. 39-latek wiózł samochodem dwójkę swoich dzieci, w wieku 6 i 7 lat.

Kompletnie pijany ojciec wiózł samochodem 11-letnią córkę
Pijany kierowca stracił prawo jazdy. Teraz 39-latek za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Dzieci zostały przekazane pod opiekę matki. Na szczęście znalazła się osoba, która nie była obojętna. Dzięki jej postawie być może nie doszło do tragedii.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.