Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 72-letniego powiatu przemyskiego, który oddalił się w trakcie zakupów z galerii.
Wczoraj, o godz. 16 funkcjonariusze przemyskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu mieszkańca powiatu przemyskiego. 72-letni mężczyzna, zgubił się na terenie przemyskiej galerii, a rodzina nie mogła nawiązać z nim kontaktu. Zaniepokojeni, na własną rękę prowadzili poszukiwania, jednak kiedy nie przyniosło to rezultatów, powiadomili policję.

Policjanci z przemyskiej jednostki zapoznali się z rysopisem zaginionego i rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzili monitoring na trasie, na jakiej mógł się poruszać mężczyzna. Ustalili, że 72-latek opuścił galerię. W związku z tym, funkcjonariusze swoje działania prowadzili na terenie Przemyśla.

W niespełna godzinę od zgłoszenia, 72-latek został odnaleziony przez policjantów Wydziału Wywiadowczo-Interwencyjnego na ul. Jagiellońskiej w Przemyślu. Miejsce to było oddalone blisko 2 kilometry od galerii.

Funkcjonariusze nadeszli z pomocą w odpowiednim momencie, gdyż stan mężczyzny mógł zagrażać jego życiu i zdrowiu. Funkcjonariusze zaopiekowali się mężczyzną, przewieźli go na komendę, gdzie wezwano załogę karetki pogotowia, a następnie został przekazany rodzinie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.