W poniedziałek, funkcjonariusze interweniowali wobec kierującej nissanem, która mając 2,6 promila alkoholu w organizmie, przyjechała do sklepu. Szybkie zatrzymanie pijanej kobiety było możliwe dzięki reakcji osób postronnych.
Do zdarzenia doszło wczoraj w Brzeźnicy na ulicy Kolejowej. Około godz. 19, dyżurny otrzymał zgłoszenie o kierującej pojazdem marki Nissan X-trail, która zaparkowała przy sklepie. Z przekazanych informacji wynikało również, że kobieta może znajdować się pod działaniem alkoholu.

Kierującą nissanem okazała się 51-letnia mieszkanka Pustkowa. Kobieta była pijana. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,6 promila alkoholu w jej organizmie.

Nietrzeźwa kierująca straciła już prawo jazdy. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 3 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.