Dobre rozpoznanie, policyjna czujność i zaangażowanie w realizację obowiązków, przynosi efekty. Właśnie dzięki tym staraniom, w ostatnim czasie, mieleccy policjanci zatrzymali na terenie Warszawy dwie osoby poszukiwane listami gończymi.
Funkcjonariusze z zespołu poszukiwań i identyfikacji osób wydziału kryminalnego mieleckiej jednostki zatrzymali dwie osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości.

Mundurowi wpadli na trop poszukiwanych listem gończym - mężczyzny i kobiety. Dzięki pozyskanej informacji, gdzie mogą się ukrywać, policjanci udali się na ustalone miejsce i rozpoczęli obserwację.


We wtorek na terenie Warszawy, mieleccy funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego 42-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed organami ścigania od 2022 roku. Ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo uchylania się od alimentacji.

Wczoraj, również na terenie Warszawy, policjanci zatrzymali 35-letnią kobietę. Poszukiwana ukrywała się przed organami ścigania od maja 2023 roku. Za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, ma do odbycia karę 74 dni pozbawienia wolności.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.