Wywołał dwa alarmy i ukradł paliwo

Wywołał dwa alarmy i ukradł paliwo

30-latek wywołał dwa fałszywe alarmy i ukradł paliwo.

Cała historia zaczęła się dzisiaj (25.08) po godz. 1 w nocy.

Dyżurny krośnieńskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na ul. Rzeszowskiej w Krośnie. 5 minut później wpłynęło kolejne zgłoszenie, tym razem o wypadku w Korczynie. Niezwłocznie na miejsce wysłano ratowników medycznych, strażaków i policjantów. Szybko okazało się że nie ma żadnych wypadków a zgłoszenia to głupi żart.

W tym samym czasie dyżurny odebrał zgłoszenie o kradzieży paliwa na jednej z krośnieńskich stacji paliw. Złodziej zdążył zbiec ale funkcjonariusze szybko ustalili, że za kradzież odpowiada 30-letni mieszkaniec Krosna - ten sam który postawił na nogi wszystkie służby.

30-latek w chwili zatrzymania był trzeźwy. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.