Dzisiaj policjanci jarosławskiej jednostki przeprowadzili działania pn. "Trzeźwy poranek". Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców.
Funkcjonariusze skontrolowali 1676 kierujących pojazdami. Podczas prowadzonych działań policjanci ujawnili jednego kierującego, który wcześniej pił alkohol.
Przed godz. 6 w Chłopicach, mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej 42-letniego mieszkańca gminy Chłopice. Kierujący samochodem marki Opel miał 0,44 promila alkoholu w organizmie. W związku z tym kierowca poniesie odpowiedzialność za popełnienie wykroczenia.
Komentarze
Dodaj komentarz