W celu uniknięcia zderzenia z rowerzystą, kierujący ciężarówką zjechał z drogi następnie wywrócił się na skarpie
Jeszcze przez kilka godzin mogą potrwać utrudnienia na drodze krajowej nr 77 w Nowej Sarzynie.

Do zdarzenia drogowego doszło dziś (01.04) około godz. 4 na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Nowa Sarzyna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniej 54-letni mężczyzna kierujący ciężarowym renault, jadąc w kierunku Niska, zauważył jadącego z naprzeciwka, całą szerokością jezdni 24-letniego rowerzystę. W celu uniknięcia czołowego zderzenia kierujący ciężarówką zjechał na lewą stronę jezdni. W wyniku tego manewru pojazd wywrócił się na skarpę. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem ciężarowym był trzeźwy. Poszkodowany rowerzysta z obrażeniami został przewieziony do szpitala na badania.

Policjanci na miejscy wykonali czynności procesowe. Na chwilę obecną na tym odcinku ruch odbywa się wahadłowo. Związane jest to z technicznym usunięciem z drogi pojazdu ciężarowego. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Policjanci ręcznie kierują ruchem w tym miejscu.

Apelujemy o ostrożną jazdę.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.