Sześć zastępów z dwóch różnych powiatów walczyło z pożarem budynku mieszkalnego.
6 zastępów straży pożarnych uczestniczyło w działaniach ratowniczo-gaśniczych związanych z gaszeniem pożaru budynku mieszkalnego, który powstał 28 listopada w Zabrniu.

Po dojechaniu na miejsce strażacy zastali płonący drewniany budynek mieszkalny. Pożar był rozwinięty, a płomienie wydostawały się na zewnątrz. Strażacy przystąpili do gaszenia pożaru, jednocześnie rozpoznali, że czworo mieszkańców ewakuowało się z budynku przed przybyciem pierwszych zastępów nie doznając żadnych obrażeń. Strażacy w trakcie działań gaśniczych wynieśli z płonącego budynku dwie rozgrzane butle z gazem propan-butan, które zostały schłodzone. W wyniku pożaru spaleniu uległo wnętrze oraz dach obiektu.

W działaniach ratowniczo-gaśniczych uczestniczyło łącznie 6 zastępów – 20 strażaków, w tym 2 zastępy z JRG nr 2 w Stalowej Woli, 2 zastępy z JRG w Tarnobrzegu, 1 zastęp OSP Grębów oraz 1 zastęp OSP Furmany.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.