42-latka nie zatrzymała się do kontroli po tym jak przekroczyła dozwoloną prędkość, następnie straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu.
Zdarzenie miało miejsce w piątek (25 grudnia) około godziny 12:30 w Zagórzu. Kierująca samochodem marki Renault przekroczyła dopuszczalną prędkość o 41 km/h i nie zatrzymała się do kontroli policyjnej mimo dawanych jej sygnałów przez funkcjonariuszy.

Policjanci ruszyli w pościg za kierującą. Kobieta kierująca samochodem stwarzała duże zagrożenie na drodze popełniając szereg wykroczeń. Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w słup energetyczny.

Kierującą samochodem okazała się 42-latka mieszkanka powiatu sanockiego. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że ma 1,2 promila alkoholu w organizmie.

42-latka odpowie teraz za szereg popełnionych wykroczeń w ruchu drogowym, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.