21-letni mężczyzna będzie odpowiadał za kradzież rozbójniczą i posiadanie narkotyków.
Do zdarzenia doszło w minioną sobotę na terenie Sanoka. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 21-latek zabrał telefon kobiecie. Gdy pokrzywdzona chciała go odebrać, odepchnął ją i uderzył. W podobny sposób podejrzany zachował się wobec mężczyzny, któremu ukradł leżący na stoliku telefon komórkowy. Po kradzieży sprawca odepchnął zgłaszającego i uciekł ze skradzionym łupem.

Funkcjonariusze zatrzymali 21-latka i odzyskali skradzione mienie. Dodatkowo w trakcie prowadzonych czynności, ujawnili przy mężczyźnie susz roślinny oraz przedmioty służące do porcjowania narkotyków.

W trakcie interwencji mężczyzna był agresywny. Znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Odmówił jednak poddania się badaniu na stan trzeźwości. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do czasu złożenia wyjaśnień. W trakcie przeszukania mieszkania 21-latka, policjanci ujawnili i zabezpieczyli kolejne narkotyki.

Mężczyzna usłyszał łącznie 5 zarzutów dotyczących kradzieży rozbójniczej oraz nieprzestrzegania ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 21-latek będzie odpowiadał przed sądem, za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.