Funkcjonariusze z posterunku w Wiązownicy, po krótkim pościgu zatrzymali 47-letniego mieszkańca gminy Wiązownica, który zdecydował się na jazdę nissanem, pomimo wypitego wcześniej alkoholu.
W czwartek (7 kwietnia), policjanci z posterunku w Wiązownicy ustalili, że poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu, 47-letni mieszkaniec gminy Wiązownica, kieruje nissanem na trasie Ryszkowa Wola - Makowisko.

Około godz. 13.30, w Bobrówce, funkcjonariusze zauważyli nissana, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył i odjechał w kierunku Ryszkowej Woli. Po krótkim pościgu, kierujący pojazdem zatrzymał się, ale kiedy opuścił samochód, próbował uciec pieszo. Jego ucieczka została udaremniona przez policjantów. Szybko potwierdziło się, że nissanem kierował poszukiwany 47-latek. Funkcjonariusze sprawdzili jego stan trzeźwości. Alkomat wskazał w organizmie mężczyzny blisko 2 promile.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.