Jarosławscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 49-latka, który mając blisko 2 promile, kierował koparką. Mężczyzna, w Boratynie spowodował kolizję drogową z dwoma pojazdami i motocyklem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
15 maja po godz. 17, oficer dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał informację, o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Boratynie. Na miejsce zostali skierowani policjanci z wydziału ruchu drogowego.

koparka która jechał pijany mężczyzna

Tutaj wstępnie ustalili, że podczas jazdy kierujący koparką, 49-letni mieszkaniec gminy Chłopice, zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Daimler Chrysler. Nastepnie w wyniku zderzenia, samochód został zepchnięty koparką, na jadącego za nim fiata punto, a ten najechał na jadący za nim motocykl marki Junak.

Uszkodozny motocykl po zderzeniu z koparką

W wyniku tego zdarzenia do szpitala został przewieziony kierujący pojazdem marki Daimler Chrysler. Pozostali uczestnicy nie doznali obrażeń.

Pracujący na miejscu funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 49-latka. Jak się okazało, miał on prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Koparka i uszkodozne samochody

Teraz odpowie za spowodowanie kolizji drogowej i kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.