Za nami długi czerwcowy weekend. Brzozowscy policjanci dbali o bezpieczeństwo podróżujących drogami naszego powiatu. Przez te kilka dni szczególną uwagę funkcjonariusze zwracali na kierujących jednośladami, nie było też pobłażliwości dla tych, którzy mimo, że wcześniej pili alkohol decydowali się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów.
Wiele osób skorzystało z kilku wolnych dni i zdecydowało się na wyjazd. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących na drogach naszego powiatu było więcej policyjnych patroli. Funkcjonariusze dbali, by ruch odbywał się płynnie, w sytuacji utrudnień, organizowali objazdy i ręcznie kierowali ruchem.

Podczas długiego, czerwcowego weekendu policjanci ruchu drogowego skontrolowali trzeźwość 720 kierowców. 5 z nich zdecydowało się prowadzić pojazd po alkoholu. 4 odpowie za wykroczenie, natomiast jeden z kierowców odpowie za przestępstwo. W jego przypadku alkomat wskazał powyżej 0,5 promila alkoholu.

Pogoda sprzyjała wielbicielom dwóch kółek i wielu z nich zdecydowało się na podróżowanie jednośladami. W trosce o ich bezpieczeństwo, policjanci w sobotę i w niedzielę, prowadzili na drogach powiatu brzozowskiego akcję "Motocykl". W tym czasie skontrolowali 25 kierujących motocyklami i motorowerami. 1 kierujący jechał motocyklem bez wymaganych uprawnień. 2 skontrolowanych przekroczyło dozwoloną prędkość.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.