Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w Zarębkach. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, do szpitala trafiła 7-letnia pasażerka jednego z nich. Dodatkowo jeden z pojazdów uderzył w drzewo, które spadając uszkodziło zaparkowanego obok volkswagena.
Do zdarzenia doszło w sobotę 13 sierpnia około godz. 17, w Zarębkach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Kia Sportage, 50-letnia obywatelka Ukrainy nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem osobowym marki Kia Carens, 35-letniej mieszkance powiatu kolbuszowskiego i doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Razem z 35-latką podróżowały dwie dziewczynki w wieku 2 i 7 lat. W wyniku zdarzenia 7-latka została przetransportowana do szpitala. Pozostali uczestnicy nie odnieśli obrażeń. Kierujące pojazdami były trzeźwe.

Dodatkowo, w wyniku zdarzenia pojazd marki KIA Carens uderzył jeszcze w znajdujące się na pobliskiej posesji drzewo, które z kolei przewróciło się i upadło na zaparkowanego obok volkswagena.

Na miejscu zdarzenia pracowali kolbuszowscy policjanci.Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter