Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w Zarębkach. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, do szpitala trafiła 7-letnia pasażerka jednego z nich. Dodatkowo jeden z pojazdów uderzył w drzewo, które spadając uszkodziło zaparkowanego obok volkswagena.
Do zdarzenia doszło w sobotę 13 sierpnia około godz. 17, w Zarębkach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Kia Sportage, 50-letnia obywatelka Ukrainy nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem osobowym marki Kia Carens, 35-letniej mieszkance powiatu kolbuszowskiego i doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Razem z 35-latką podróżowały dwie dziewczynki w wieku 2 i 7 lat. W wyniku zdarzenia 7-latka została przetransportowana do szpitala. Pozostali uczestnicy nie odnieśli obrażeń. Kierujące pojazdami były trzeźwe.

Dodatkowo, w wyniku zdarzenia pojazd marki KIA Carens uderzył jeszcze w znajdujące się na pobliskiej posesji drzewo, które z kolei przewróciło się i upadło na zaparkowanego obok volkswagena.

Na miejscu zdarzenia pracowali kolbuszowscy policjanci.Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.