Podczas kilku ostatnich dni, policjanci ruchu drogowego z Lubaczowa zatrzymali dwójkę kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.
W sobotę (17 września) po godz. 13, policjanci ruchu drogowego z KPP w Lubaczowie, w miejscowości Zalesie, zarejestrowali osobowego chevroleta, którego kierująca jechała w obszarze zabudowanym z prędkością 108 km/h, czyli o 58 km/h za szybko. W związku z popełnionym wykroczeniem 28-letnia obywatelka Ukrainy straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy i została ukarana mandatem w wysokości 1500 zł.

- 20 września przed godz. 19, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw. 41-letni obywatel Ukrainy jechał w miejscowości Wólka Krowicka z prędkością 115 km/h. Kierowca przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 65 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. złotych - poinformowała st. asp. Monika Tomczyszyn-Pacholek z KPP w Lubaczowie.

Miejsca, w których policjanci zatrzymali kierowców, były zaznaczane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa w kategorii "Przekraczanie dozwolonej prędkości".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.