Policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED zatrzymali 33-letniego motocyklistę, który przy ograniczeniu do 70 km/h, pędził z prędkością 195 km/h.
W czwartek (3 listopada) przed godz. 16, policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED patrolowali drogę wojewódzką nr 871, relacji Stalowa Wola - Tarnobrzeg - Mielec. Mundurowi podczas kontroli pojazdów przy ulicy Wisłostrada, zauważyli poruszający się z dużą prędkością motocykl. Funkcjonariusze ruszyli za motocyklistą.

Kierowca w dalszym ciągu jechał z nadmierną prędkością, popełniając szereg wykroczeń na skrzyżowaniu wyprzedzał inne pojazdy, nie używał kierunkowskazów podczas zmiany pasów ruchu. Policjanci zatrzymali motocyklistę. 33-latek jechał motocyklem poza obszarem zabudowanym z prędkością 195 km/h.

Mężczyzna został ukarany trzema mandatami na łączną sumę 3 600 złotych i 29 punktami karnymi.

- Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości. Droga nie jest miejscem do brawury, a stosowanie się do ustalonych przepisów, pozwoli nam bezpiecznie wrócić do naszych domów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.