Kolbuszowscy policjanci zatrzymali 39-latka poszukiwanego listem gończym. Funkcjonariusze podjęli wobec niego czynności, ponieważ palił na dworcu papierosa, w miejscu objętym zakazem.
We wtorek (27 grudnia) około godz. 14, kolbuszowscy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego pełnili służbę w rejonie dworca w Kolbuszowej. Podczas patrolu zauważyli mężczyznę, który nie stosował się do zakazu palenia wyrobów tytoniowych.

Funkcjonariusze wylegitymowali 39-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego. Podczas sprawdzania w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Toruniu do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 244 kodeksu karnego.

Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym, a następnie zatrzymany i doprowadzony do budynku kolbuszowskiej jednostki, skąd trafił do zakładu karnego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.