W Tarnobrzegu 23-letni kierowca jaguara, przy ograniczeniu do 50 km/h, pędził z prędkością 138 km/h. Drogo go to kosztowało.
Policjanci ruchu drogowego KMP w Tarnobrzegu z grupy SPEED, na ul. Orląt Lwowskich w Tarnobrzegu zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę jaguara. 23-latek znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, pędził z prędkością z 138 km/h.

- Za popełnione wykroczenie, 23-letni mieszkaniec gminy Grębów, stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem w wysokości 2 500 złotych i punktami karnymi - poinformowała KMP w Tarnobrzegu.

Grupa Speed dopadła pirata drogowego
Policja po raz kolejny apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Zwłaszcza zimą warunki na drodze robią się bardzo zmienne i mogą być niebezpieczne. Częste opady śniegu i deszczu powodują, że jezdnia bywa śliska, a droga hamowania zdecydowanie się wydłuża.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.