Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu zatrzymali 38-letniego mieszkańca gminy Pawłosiów, który kierował renault mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Do zdarzenia doszło w piątek (3 marca) przed godz. 11 w Jarosławiu. Dzielnicowi, którzy wykonywali swoje obowiązki służbowe w rejonie ul. Jana Pawła II, zostali powiadomieni przez mężczyznę, że kierujący renault najprawdopodobniej prowadzi pojazd będąc pod wpływem alkoholu.

Mundurowi zauważyli opisywany samochód na ul. Słowackiego. Natychmiast dali kierowcy sygnał do zatrzymania się, następnie przystąpili do kontroli drogowej. Funkcjonariusze podczas rozmowy z kierującym wyczuli od niego alkohol. Mężczyzna miał także bełkotliwą mowę. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie 38-latka. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Spore kłopoty 38-latka. Był pijany i przekroczył prędkość
Wkrótce mieszkaniec gminy Pawłosiów usłyszy zarzuty za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.