W Komendzie Powiatowej Policji w Nisku odbyła się uroczystość ślubowania czworga nowo przyjętych policjantów, którzy zasilą szeregi jednostki.
Uroczystość rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Nisku nadkom. Dariusz Szybiak witając w szeregach Policji nowo przyjętych policjantów. Komendant pogratulował funkcjonariuszom wyboru zawodu, a następnie odczytał słowa roty ślubowania, które wypowiedziało czworo nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Następnie nadkom. Dariusz Szybiak wręczył nowo przyjętym funkcjonariuszom legitymacje służbowe oraz policyjne odznaki. Na koniec uroczystości komendant życzył sukcesów na nowej drodze zawodowej i satysfakcji z wykonywanego zawodu, podkreślając jednocześnie jak wymagająca poświęcenia jest służba w Policji.

Nisko ślubowanie policjantów

W uroczystości udział wzięli funkcjonariusze kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Nisku.

13 policjantów złożyło ślubowanie
Nowi funkcjonariusze przeszli wieloetapowy proces rekrutacyjny. Aby zostać policjantami musieli spełnić wysokie wymagania, jakie stawia się przed kandydatami. Teraz przed nowo przyjętymi funkcjonariuszami przeszkolenie zawodowe, po którym rozpoczną służbę w na terenie Komendy Powiatowej Policji w Nisku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.