Policjanci dębickiej drogówki zatrzymali do kontroli dwóch kierujących jednośladami, którzy otrzymali wysokie mandaty.
W piątek około godz. 18.30, w miejscowości Czarna, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 31-latka, kierującego motocyklem yamaha. Motocyklista jechał z prędkością 133 km/h w terenie zabudowanym, co było powodem jego zatrzymania.

Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mieszkaniec Borowej, był trzeźwy. Mężczyzna stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące, otrzymał mandat w kwocie 2500 złotych oraz 15 punktów karnych.

Tragiczny pożar domu w Kozłówku
W niedzielę po godz. 10, funkcjonariusze pełniąc służbę na terenie miejscowości Głowaczowa, zwrócili uwagę na rowerzystę, którego sposób jazdy wskazywał, że może być nietrzeźwy. Zatrzymali go do kontroli drogowej. Okazało się, że 76-letni mieszkaniec Grabin, kieruje rowerem mając w organizmie ponad 0,6 promila alkoholu. Mężczyzna, za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości, został ukarany mandatem w wysokości po 2,5 tys. złotych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.