Policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju zastosowano wobec mieszkanki powiatu niżańskiego, która przyłapana na kradzieży w sklepie, zaatakowała ochroniarza. Ponadto, w obecności innych osób, 28-latka groziła pracownikom sklepu.
W minioną sobotę, policjanci zostali skierowani na interwencję dotyczącą zatrzymania sprawcy kradzieży w jednym ze sklepów w Nisku. Ponadto zgłaszający poinformował, że został zaatakowany przez kobietę, która nie płacąc za zabrany z półki towar, przekroczyła linię kas.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali zgłaszającego ochroniarza oraz zatrzymaną przez niego złodziejkę. Mężczyzna powiedział mundurowym, że kiedy zauważył, jak kobieta przekracza linię kas z zabraną butelką alkoholu oraz kosmetykami, natychmiast za nią pobiegł.

- 28-latka w ogóle nie reagowała na polecenia ochroniarza i usiłowała wyjść ze sklepu z zabranym łupem. W pewnym momencie zaatakowała ochroniarza, zaczęła go kopać i uderzać pięściami. Ponadto była wulgarna i groziła mężczyźnie oraz ekspedientce sklepu w obecności świadków- informuje KPP w Nisku.

Obecni na miejscu policjanci zatrzymali 28-latkę. Od kobiety wyczuwalny był alkohol, jednak nie poddała się ona badaniu na stan trzeźwości. Zabrany przez nią towar wrócił na sklepowe półki.

3 tys. zł mandatu i utrata prawa jazdy dla 19-latki
Wobec mieszkanki powiatu niżańskiego zastosowano dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo będzie odpowiadała przed sądem.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter