Policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju zastosowano wobec mieszkanki powiatu niżańskiego, która przyłapana na kradzieży w sklepie, zaatakowała ochroniarza. Ponadto, w obecności innych osób, 28-latka groziła pracownikom sklepu.
W minioną sobotę, policjanci zostali skierowani na interwencję dotyczącą zatrzymania sprawcy kradzieży w jednym ze sklepów w Nisku. Ponadto zgłaszający poinformował, że został zaatakowany przez kobietę, która nie płacąc za zabrany z półki towar, przekroczyła linię kas.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali zgłaszającego ochroniarza oraz zatrzymaną przez niego złodziejkę. Mężczyzna powiedział mundurowym, że kiedy zauważył, jak kobieta przekracza linię kas z zabraną butelką alkoholu oraz kosmetykami, natychmiast za nią pobiegł.

- 28-latka w ogóle nie reagowała na polecenia ochroniarza i usiłowała wyjść ze sklepu z zabranym łupem. W pewnym momencie zaatakowała ochroniarza, zaczęła go kopać i uderzać pięściami. Ponadto była wulgarna i groziła mężczyźnie oraz ekspedientce sklepu w obecności świadków- informuje KPP w Nisku.

Obecni na miejscu policjanci zatrzymali 28-latkę. Od kobiety wyczuwalny był alkohol, jednak nie poddała się ona badaniu na stan trzeźwości. Zabrany przez nią towar wrócił na sklepowe półki.

3 tys. zł mandatu i utrata prawa jazdy dla 19-latki
Wobec mieszkanki powiatu niżańskiego zastosowano dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo będzie odpowiadała przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.