Podczas działań funkcjonariusze skontrolowali 787 kierujących. 3 kierowców prowadziło pojazdy mimo, że wcześniej pili alkohol.
13 i 14 maja br. przemyscy policjanci prowadzili działania pn. "Trzeźwość", które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości blisko 800 kierujących.

Odpowiedzialności nie unikną trzej kierowcy, którzy w sobotę kierowali mimo, że wcześniej spożywali alkohol. Pierwszy kierowca został ujawniony przez policjantów w trakcie kontroli drogowej w rejonie Ronda Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. 44-letni kierujący prowadził audi mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

3 tys. zł mandatu i utrata prawa jazdy dla 19-latki
Kolejny nietrzeźwy kierujący to 38-letni obywatel Ukrainy, który został zatrzymany do kontroli na ul. Lwowskiej w Przemyślu i miał ponad promil alkoholu w organizmie.Kolejny kierujący pod wpływem alkoholu został zatrzymany przez świadka na ul. Borelowskiego w Przemyślu. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 57-letni mieszkaniec Przemyśla miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

W każdym przypadku policjanci kierującym zatrzymali prawa jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości i po użyciu alkoholu mężczyźni odpowiedzą przez sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.