Policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który kierował samochodem mając niemal promil alkoholu. Dodatkowo pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych.
Zagórscy policjanci, na ul. Piłsudskiego w Zagórzu, zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Grecav. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że kierujący może być nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że 62-letni mężczyzna ma w organizmie niemal promil alkoholu. Dodatkowo okazało się, że pojazd, którym kierował nie posiada aktualnych badań technicznych.

Bus bez drzwi, za kierownicą pijany 16-latek
Policjanci zatrzymali 62-latkowi dowód rejestracyjny. Za kierowanie pod wpływem alkoholu mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem.

Piłeś - nie jedź! - to motto, które powinno przeświecać każdemu kierowcy. Dlatego jeśli widzisz, że nietrzeźwa osoba chce prowadzić pojazd, nie pozwól na to! Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy, ochronisz przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.