Blisko 3 promile alkoholu miał w organizmie 37-latek zatrzymany przez jarosławską drogówkę. Kierował audi, pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.
W sobotę po godz. 21, na ul. Flisackiej w Jarosławiu, policjanci wydziału ruchu drogowego jarosławskiej jednostki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi. 37-letni mieszkaniec gminy Radymno został poddany badaniu na trzeźwość. Badanie wykazało 2,78 promila alkoholu w jego organizmie.

Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę. Miał orzeczony dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Ponadto był poszukiwany na podstawie postanowienia Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu o zatrzymaniu i przymusowym doprowadzeniu, w związku z przedstawionymi zarzutami kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, w warunkach tzw. recydywy.

Bez prawa jazdy i pijany wiózł pijaną pasażerkę
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a jego pojazd został zabezpieczony na strzeżonym parkingu.

37-latek usłyszał już zarzuty. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.