Kierujący skodą wjechał w tył poprzedzającego go volkswagena. 46-letni sprawca kolizji był nietrzeźwy.
Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 15, na ul. Poniatowskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący skodą, 46-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Volkswagen i najechał na jego tył.

- Uczestnicy zdarzenia nie wymagali hospitalizacji. Podczas sprawdzenia stanu trzeźwości okazało się, że kierujący skodą miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. 46-latek za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności- przekazała KPP ze Stalowej Woli.

Mężczyzna uciekał przed policjantami, Był pijany i nie miał prawa jazdy
Przypominamy, że osoby kierujące pojazdem w stanie nietrzeźwości muszą się liczyć z dolegliwymi konsekwencjami finansowymi. Niezależnie od orzeczonej kary, sąd obligatoryjnie orzeka świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej niż 5 tys. złotych w przypadku osoby po raz pierwszy dopuszczającej się tego czynu oraz nie mniejszej niż 10 tys. złotych, gdy osoba po raz kolejny kierowała pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.