Ropczyccy dzielnicowi zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Wielopole Skrzyńskie, który posiadał środki odurzające. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania oraz udzielania narkotyków.
W piątek, po godz. 19 dzielnicowi ropczyckiej komendy, podczas obchodu w miejscowości Wielopole Skrzyńskie, zwrócili uwagę na audi, które stało na jednym z parkingów. W pojeździe przebywało trzech młodych mężczyzn, którzy widząc policjantów, zaczęli się nerwowo zachowywać. Dzielnicowi skontrolowali pojazd oraz osoby, które w nim się znajdowały.

Jak się okazało, prawdopodobną przyczyną ich zdenerwowania, był zielony susz, który policjanci znaleźli w saszetce, znajdującej się w pojeździe. Mężczyźni w wieku 22 i 23 lat zostali zatrzymani. Jak się okazało, susz należał do jednego z nich.

22 i 24-latek zatrzymani za posiadanie narkotyków
Mężczyzna przyznał się funkcjonariuszom, że była to marihuana, co potwierdził wykonany test. 22-letni mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających oraz ich udzielania innym osobom. Wkrótce poniesie odpowiedzialność przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.