Szybkie działanie dzielnicowego z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym doprowadziło do ustalenia i zatrzymania sprawców kradzieży. Jeden z nich ukradł drogową rurę przepustową, a dodatkowo z kolegą dokonali kradzieży samochodu.
W ubiegły piątek, w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym asp szt. Grzegorz Polek, ustalił sprawcę kradzieży rury przepustowej. Do kradzieży doszło między 19 a 20 lipca br., na terenie jednej z firm w miejscowości Przykop w gminie Padew Narodowa.

skradziona rura

Policjant udał się pod adres sprawcy, gdzie na podwórku ujawnił skradzioną rurę oraz schowany w zaroślach, za budynkiem gospodarczym, samochód marki Mercedes wraz z narzędziami warsztatowymi. W toku dalszych czynności okazało się, że pojazd ten został skradziony w grudniu 2022 roku, z terenu prywatnej posesji w miejscowości Padew Narodowa.

Pożar samochodu na stacji paliw
Sprawca kradzieży rury to 25-letni mieszkaniec Padwii Narodowej, który wspólnie z 27-letnim mieszkańcem miejscowości Domacyny ukradł pojazd.

W trakcie przesłuchania mężczyźni przyznali się do winy, grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.