ężczyzna twierdził, że wyjechał na grzyby i zgubił się. Był wyziębiony i osłabiony. Dzięki pomocy zgłaszającego i policjantów, mężczyzna w porę trafił do szpitala.
W niedzielę około 21:30, dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony o potrzebującym pomocy mężczyźnie w Ostrowach Baranowskich, gmina Cmolas. Zdarzenie zgłosił mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który powiadomił, że jadąc przez Ostrowy Baranowskie zauważył opartego o płot mężczyznę, a obok niego rower. Kiedy do niego podszedł, mężczyzna powiedział, że wyjechał na grzyby, ale zabłądził. Twierdził również, że słabo się czuje.

Zgłaszający wezwał pomoc. Na miejsce przyjechali policjanci z Posterunku Policji w Majdanie Królewskim. Z mężczyzną był utrudniony kontakt, był wyziębiony. Policjanci wraz ze zgłaszającym udzielili mu pomocy podając posiłek i ogrzewając go. 84-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego został zabrany przez karetkę pogotowia ratunkowego do szpitala.

Dzięki reakcji świadków, mężczyźnie w porę udzielono pomocy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.